BU KOVAN TARİH DOLU...

Tarih Kovanı Yazar Kadrosuna Dahil Olma Şartları

Merhaba değerli dostlar.

Sitemiz bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle ticari bir amaç gütmemektedir.

Tarih Kovanı sitemiz, tarih alanında taraf tutmadan, ticari ve menfaat kaygısı gütmeyen yazarlar topluluğunun oluşturduğu bir sitedir.

Tarih Kovanı Yazar Kadrosunun Amacı Nedir?

Bu sitenin açılış amacı, Tarih metodolojisi ışığında yoğun bilgilere saptanmadan herkesin anlayabileceği akıcı bir uslupla tarihi bilgiler vermektir. Lakin bu bilgileri verirken kaynakça gösterme zorunluluğu vardır. Zira Tarih Belgeler üzerinden konuşulur.

Site Reklam Gelirleri Nereye Harcanacak?

Sitemizde ki reklam gelirlerini ise Tarih Kovanı dergisinin  masraflarına harcanacaktır. Yani Tarih Kovanı sayfası yazarı olan kişi aynı zamanda çıkacak olan Tarih Kovanı Dergisinde yazar olmuş olacak.

Tarih Kovanı Yayın Sistemi İki Türlü Çalışmaktadır

-) Tarih Kovanı Yazar Kadrosuna dahil olmadan gönderilen yazıların yayınlanması ile..

-) Tarih Kovanı Yazar Kadrosuna dahil olarak yazıların yayınlanması..

Bizler sizlere iki seçenek sunuyoruz. İstediğinizi seçip bizlere başvuruda bulunabilirsiniz. Gelin bunları detaylıca Anlatalım!

Tarih Kovanı Yazar Kadrosuna Dahil Olmadan Gönderilen Yazıların Yayınlanması Şartları Nelerdir?

-) Yazınız hiçbir sitede yayınlanmamış olmalı..

-) Yazınız okunaklı ve anlaşılır olmalı..


-) Okuyucu kitlesi düşünülerek yazılmalı.. ( Tarihler - İsimler - Ant. Gereğinden fazla kullanarak okuyucu sıkılmamalı )

-) Yazınız'da 1 Tane görsel öğeye yer vermelisiniz..

-) Yazınızın sonuna Yazar ismi belirtmeyi unutmayalım..

-) Yazınızı cenkmurat.mc@gmail adresine yollayıp yayınlanma işlemini başlatabilirsiniz. ( Bizler inceledikten sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız )


Tarih Kovanı Yazar Kadrosuna Dahil Olma Şartları Nelerdir?

Herhangi bir özel kriter şart gütmüyoruz. Lakin okuyucu kitlesi düşünerek Yazar alımı yapıyoruz. Yazınızı hazırlayıp bize gönderdiğiniz taktir de bizler inceleme yapıp sizlere geri dönüş yaparak eksiklerinizi belirttikten sonra bunları giderdiğiniz de aramıza katılmış oluyorsunuz..

Kaç Günde Yazı Yazmalıyım?

Sitemiz de her gün yazı yazmanıza gerek yoktur. 3 Günde 4 Günde 1 yazsanız dahi olur. Tabi isteyen ilmi araştırmalarını yaptıktan sonra günlük olarak ta yazabilir. Sizin tasarrufunuzdadır.

Eğer bunları göze alıyor ben de bu amme hizmetinde sizin yanınızda can-ı gönülden varım diyorsanız. İlk deneme yazınızı gönderiniz. Editör arkadaşlarımız yazınızı inceledikten sonra sitemize uygun iseniz sizleri de aramızda görelim.

Yazar kadrosunda olmayıp ta bizlere destek olmak istiyorsanız.

- Yazımızı Paylaşabilirsiniz

- Tarih Kovanı sayfası beğenisi için davet gönderebilirsiniz.

Yazar olarak değil ama sizlere daha fazla katkıda bulunmak ve sizin ekibinize dahil olmak istiyorum diyorsanız İletişim bölümünden bizlere ulaşın sizlere uygun görevler verelim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder